Prekių katalogas

Paplūdimio tinklinio ir paplūdimio teniso rinkiniai

 • Paplūdimio tinklinio rinkinys, tai nepakeičiamas sportinis inventorius tikram paplūdimio tinklinio ar paplūdimio teniso fanui. Įsigykite rinkinį, atitinkantį Jūsų poreikius ir nereikės laukti eilėje atostogaujant prie jūros, puikiai leisite laiką sodyboje, turėsite kuo užimti draugus, atvykusius pas Jus į svečius. Mes siūlome tik kokybiškus ir patikimų gamintojų paplūdimio tinklinio ir paplūdimio teniso rinkinius. Dauguma jų universalūs t.y. tinka ir paplūdimio tenisui ir paplūdimio tinkliniui ar badmintonui. Juos galima naudoti tiek ant smėlio, tiek ant žolės. Susisiekite su mumis ir padėsime išsirinkti rinkinį tinkantį pradedantiesiems, pažengusiems ar profesionaliems sportininkams.

  Nešiojamas paplūdimio tinklinio rinkinys PRO BEACH SET

  YRA SANDĖLYJE.Skirtas turnyrams, laisvalaikiui ir atostogoms. Vokiška kokybė. Lengvai surenkamas ir išrenkamas. Lengvai pritaikomas paplūdimio tenisui. Galima rintis įvairius komplektacijos variantus.

  49900  - 56900 
  Nešiojamas paplūdimio tinklinio rinkinys BEACH CHAMP SET

  YRA SANDĖLYJE.  Skirtas varžyboms, laisvalaikiui ar atostogoms. Vokiška kokybė. Lengvai surenkamas ir išrenkamas. Lengvai pritaikomas paplūdimio tenisui. Galima rinktis įvairius komplektacijos variantus.

  36900  - 43900 
  Nešiojamas rinkinys FUN SPORTS SET

  YRA SANDĖLYJE . Vokiška kokybė už gerą kainą. Skirtas laisvalaikiui ir atostogoms. Multifunkcinis t.y. tinka paplūdimio tinkliniui, paplūdimio tenisui, badmintonui ir kitiems žaidimams. 

  18000 
  24900  Sutaupykite 6900 
  Nešiojamas paplūdimio tinklinio rinkinys FUNTEC BEACH MASTERS SET

  YRA SANDĖLYJE.  Skirtas laisvalaikiui ir atostogoms. Vokiška kokybė. Lengvai surenkamas ir išrenkamas. Paprastai pritaikomas paplūdimio tenisui. Įvairūs komplektacijos variantai.

  32500  - 34500 
  Tinklinio rinkinys CROSSNET

  YRA SANDĖLYJE.  NAUJAS KETURIŲ AIKŠTELIŲ TINKLINIO ŽAIDIMAS. Skirtas laisvalaikiui, atostogoms, mokykloms, stovykloms. Lengvai surenkams ir išrenkamas. Patogus transportuoti.

  14900 
  19900  Sutaupykite 5000 
  Nešiojamas paplūdimio tinklinio rinkinys FUN VOLLEY SET

   TURIME SANDĖLYJE. Vokiška kokybė už gerą kainą. Skirtas laisvalaikiui ir atostogoms. Komplektacija su linijomis arba be linijų. 

  22900  - 26900 
  NEŠIOJAMAS FUTBOLO RINKINYS FUTCHI

  YRA SANDĖLYJE. Lengvai surenkamas ir transportuojamas. Mėgaukites žaidimu savo sode, parke ar pajūryje atostogų metu. Vokiška kokybė. 

  9900 
  11900  Sutaupykite 2000 
  Nešiojamas badmintono, AIr badmintono ir mini teniso rinkinys

  Badmintono ir mini teniso rinkinys, lengvai ir paprastai surenkamas ir išrenkamas. Itin lengvas ir patvarus. Puikiai tinka naujajam Airbadmintonui. 

  7900 
  9500  Sutaupykite 1600 
  Nešiojamas badmintono ir mini teniso rinkinys

  Lengvai surenkams ir išrenkamas.

  6900 
  7900  Sutaupykite 1000 
  Tinklinio rinkinys žaisti vandenyje

  Puikiai leiskite laiką žaisdami tinklinį vandenyje.

  8900 
  9900  Sutaupykite 1000 
  FUTBOLO RINKINYS CROSSNET SOCCER

  Futbolo rinkinys CROSSNET SOCCER puikiai tinka žaisti kieme, paplūdimyje ar iškylaujant. Greitai ir blengvai surenkamas bei išrenkamas. Patogus transportuoti.

  14900 
  SPIKEBALL RINKINYS PRO SET

  SPIKEBALL - įdomus ir įtraukiantis žaidimas suaugusiems ir vaikams. Galima žaisti lauke, uždarose patalpose, sporto salėse ar tiesiog ant žolės ar paplūdimyje!  Spikeball rinkinys lengvai surenkamas ir išrenkamas, patogus transportuoti. Spikeball PRO SET rinkinys yra oficialus IRF ir EUSA turnyrų rinkinys. 

  9900 
  SPIKEBALL RINKINYS STANDARD SET

  SPIKEBALL - įdomus ir įtraukiantis žaidimas suaugusiems ir vaikams. Galima žaisti lauke, uždarose patalpose, sporto salėse ar tiesiog ant žolės ar paplūdimyje! Spikeball rinkinys lengvai surenkamas ir išrenkamas, patogus transportuoti. 

  6400 
  Paplūdimio tinklinio rinkinys SPECTRUM YOUTH

  Spectrum Youth tinklinio rinkinys, skirtas įvairaus amžiaus vaikus mokyti tinklinio pagrindų. Galima naudoti ir ant smėlio ir ant žolės. Greitai surenkamas ir išrenkamas. 

  PRISTATYMAS 7-10 D.D. 

  39900 
  Tinklinio rinkinys SPIKER PRO

  Ekonominės klasės tinklinio rinkinys, skirtas megėjiškam žaidimui, laisvalaikiui, mokykloms, vaikų stovykloms. Greitai surenkamas ir išrenkamas. 

  PRISTATYMAS 7 - 10 D.D.

  19700 
  Nešiojamas paplūdimio tinklinio (paplūdimio teniso) rinkinys REKREACINIS PREMIUM

  Galima pasirinkti komplektaciją su paplūdimio tinklinio tinklu arba su paplūdimio teniso tinklu.Greitai surenkamas ir išrenkamas. Patogus transportuoti. YRA SANDĖLYJE.

  21900  - 24900 
  Nešiojamas paplūdimio tinklinio (paplūdimio teniso) rinkinys REKREACINIS

  Galima pasirinkti komplektaciją su paplūdimio tinklinio tinklu arba su paplūdimio teniso tinklu.Greitai surenkamas ir išrenkamas. Patogus transportuoti. YRA SANDĖLYJE.

  14900  - 18500 
  Tinklinio rinkinys Spectrum Classic

   Profesionalaus lygio tinklinio rinkinys, greitai ir lengvai surenkamas bei išrenkamas.  PREKĖ UŽSAKOMA. PRISTATYMAS 7 - 10 D.D

  42900 
  Tinklinio rinkinys "Spiker Steel"

  YRA SANDĖLYJE. .Ekonominės klasės tinklinio rinkinys, skirtas laisvalaikiui.

  14900 
  Paplūdimio tinklinio rinkinys "Spectrum 2000"
  Kilmės šalis
  Belgija

  PREKĖ UŽSAKOMA. PRISTATYMAS  7-10 D.D. Profesionalaus lygio nešiojamas paplūdimio tinklinio rinkinys.

  29900