Prekių katalogas

Spikeball

 • SPIKEBALL - įdomus ir įtraukiantis žaidimas suaugusiems ir vaikams. Galima žaisti lauke, uždarose patalpose, sporto salėse ar tiesiog ant žolės ar paplūdimyje!  

  Spikeball - lietuviškai vadinamas SMŪGINIU (angl. roundnet). Tai labai smagi ir aktyvi sporto šaka, paremta paplūdimio tinklinio principu. 

  Šį žaidimą 1989 metais sukūrė Jeff Knurek ir pavadino jį „roundnet“. Spikeball buvo pirmasis originalus šio žaidimo prekinis ženkas, tačiau jis taip išpopuliarėjo, jog dauguma šį žaidimą ėmė vadinti tiesiog Spikeball. Dabar šis žaidimas turi daugiau nei 5 milijonų profesionalių žaidėjų visame pasaulyje, organizuojama daugiau nei 150 oficialių turnyrų. Siekiama smūginį kaip sporto šaką įtraukti net ir į Olimpines žaidynes. 

  Smūginio žaidimas reikalauja daug energijos, greičio bei geros reakcijos. Didelis šio žaidimo privalumas yra tas, kad jį galima žaisti ten, kur tik jūs panorėsite: kieme, parke ar paplūdimyje. 

  KAMUOLIUKAI SPIKEBALL GLOW IN THE DARK 2VNT

  Su šiais SPIKEBALL kamuoliukais galėsite žaisti it tamsiu paros metu.

  1690 
  SPIKEBALL PRO RINKINIO KEIČIAMAS LANKAS

  Keičiamas lankas SPIKEBALL PRO RINKINIUI.

  1080 
  SPIKEBALL PRO RINKINIO ATSARGINĖ KOJA

  Atsarginė koja SPIKEBALL PRO RINKINIUI.

  1080 
  SPIKEBALL PRO RINKINIO ATSARGINIS KREPŠYS

  Atsarginis krepšys SPIKEBALL PRO RINKINIUI.

  2160 
  SPIKEBALL PRO RINKINIO POMPA KAMUOLIUKAMS

  P-PUMP-PRO-001 "Pro Set" kamuoliukų pompa. 

  1700 
  SPIKEBALL RINKINIO PRIEDAS SPIKEBUOY

  Su SPIKEBUOY priedu, Spikeball žaidimą galėsite žaisti vandenyje.

  3490 
  SPIKEBALL RINKINYS STANDARD SET

  SPIKEBALL - įdomus ir įtraukiantis žaidimas suaugusiems ir vaikams. Galima žaisti lauke, uždarose patalpose, sporto salėse ar tiesiog ant žolės ar paplūdimyje! Spikeball rinkinys lengvai surenkamas ir išrenkamas, patogus transportuoti. 

  6400 
  SPIKEBALL RINKINYS PRO SET

  SPIKEBALL - įdomus ir įtraukiantis žaidimas suaugusiems ir vaikams. Galima žaisti lauke, uždarose patalpose, sporto salėse ar tiesiog ant žolės ar paplūdimyje!  Spikeball rinkinys lengvai surenkamas ir išrenkamas, patogus transportuoti. Spikeball PRO SET rinkinys yra oficialus IRF ir EUSA turnyrų rinkinys. 

  9900